Ogłoszenie o naborze na warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży gier wideo i potencjalnych pracodawców dla studentek i studentów kierunku etnologia i antropologia kulturowa (I i II stopnia)

Dodane przez katarzyna.marc… - pt., 11/05/2021 - 11:52

OGŁOSZENIE O NABORZE

uczestników zajęć warsztatowych z zakresu problematyki rozgrywek esportowych oraz zagadnień marketingowych, prawnych, psychologicznych w esporcie dla studentek i studentów kierunku etnologia i antropologia kulturowa czterech ostatnich semestrów studiów I stopnia oraz II stopnia Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Warsztaty będą realizowane w semestrze zimowym roku akad. 2021/2022 przez ekspertów z branży gier wideo i branży esportowej.

Zajęcia będą obejmować m.in. następujące zagadnienia: wprowadzenie i przedstawienie ekosystemu esportowego w Polsce i na świecie; marketing i komunikacja w esporcie; Zarządzanie organizacją esportową; modele biznesowe w esporcie; możliwości rozwoju zawodowego w esporcie; prawo w e-sporcie; zaplecze organizacji e-sportowych; produkcja treści e-sportowych, organizacja eventów i turniejów.

Nabór odbędzie się w dniach 8-21 listopada 2021 roku. Dokumenty należy składać w formie papierowej.

Proszę o dostarczenie wydrukowanych oraz odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych potwierdzonych przez dziekanat Państwa Wydziału do dr hab. Katarzyny Marcol lub dr Remigiusza Kopoczka, pokój B1.14 w budynku głównym Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji, ul. Bielska 62, Cieszyn.

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą składać dokumenty w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) drogą mailową na adres juwm.zintegrowane@us.edu.pl ,a następnie są proszone o uzupełnienie oryginałów w terminie nie późniejszym niż w dniu rozpoczęcia szkolenia. Również wymagane jest potwierdzenie danych z Dziekanatu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona do 14 osób w grupie. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji.

UWAGA: Załączniki od 1 do 4 składa się tylko raz a załączniki nr 5 odpowiednio do każdego ogłoszenia.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik 1b

Załącznik 2b

Załącznik 3b

Załącznik 4b

Załącznik 5b

Bilans WSNE

Harmonogram warsztatów esportowych

26-27.11

Temat

Wprowadzenie i przedstawienie ekosystemu esportowego w Polsce i na świecie

3-4.12