Przejdź do treści

Kontakt

Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych 

 

Rektorat Uniwersytetu Śląskiego, pokój 2.9, II piętro

ul. Bankowa 12

40-007 Katowice

nr tel. 32 359 2173

 

Zespół Projektu

 

Koordynator Projektu 

dr hab. Iwona Jelonek, prof. UŚ

e-mail: iwona.jelonek@us.edu.pl

nr tel: 32 3689 498

 

Asystent Koordynatora Projektu ds. Administracyjnych

mgr inż. Aleksandra Potyka

e-mail: aleksandra.potyka@us.edu.pl

nr tel: 32 359 2173

 

Asystentki Koordynatora Projektu ds. Finansowych

dr Emilia Rekosz-Cebula, e-mail: emilia.rekosz-cebula@us.edu.pl

dr Barbara Spyt, e-mail: barbara.spyt@us.edu.pl 

nr tel: 32 359 2173

 

Specjalista ds. Bilansu Kompetencji

dr Anna Sterczewska, e-mail: anna.sterczewska@us.edu.pl

nr tel: 32 359 2173

 

KOORDYNATORZY MERYTORYCZNI NA WYDZIAŁACH

 

Wydział Humanistyczny

dr Katarzyna Sujkowska-Sobisz, e-mail: katarzyna.sujkowska-sobisz@us.edu.pl

dr hab. Agnieszka Nęcka, e-mail: agnieszka.necka@us.edu.pl

 

Wydział Nauk Przyrodniczych

dr hab. prof. UŚ Mirosław Nakonieczny, e-mail: miroslaw.nakonieczny@us.edu.pl

dr Katarzyna Pukowiec-Kurda, e-mail: katarzyna.pukowiec-kurda@us.edu.pl

 

Wydział Nauk Społecznych

dr Małgorzata Tyrybon, e-mail: malgorzata.tyrybon@us.edu.pl

dr Marcin Musioł, e-mail: marcin.musiol@us.edu.pl

 

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

dr Katarzyna Kowalska-Szojda, e-mail: katarzyna.kowalska-szojda@us.edu.pl

dr hab. inż. prof. UŚ Artur Chrobak, e-mail: artur.chrobak@us.edu.pl

dr Grażyna Łydzińska, e-mail: grazyna.lydzinska@us.edu.pl

dr Katarzyna Trynda, e-mail: katarzyna.trynda@us.edu.pl

dr Tomasz Kmita, e-mail: tomasz.kmita@us.edu.pl

dr hab. Sebastian Stach, e-mail: sebastian.stach@us.edu.pl

 

Wydział Prawa i Administracji

dr hab. prof. UŚ Grzegorz Dobrowolski, e-mail: grzegorz.dobrowolski@us.edu.pl

mgr inż. Monika Łyczba, e-mail: monika.lyczba@us.edu.pl

 

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

dr Wojciech Osuchowski, e-mail: wojciech.osuchowski@us.edu.pl

dr Katarzyna Marcol, e-mail: katarzyna.marcol@us.edu.pl

 

Szkoła Filmowa

mgr Anna Huth, e-mail: anna.huth@us.edu.pl

 

Indywidualne Studia Nauczycielskie

dr hab. Edyta Sierka, e-mail: edyta.sierka@us.edu.pl

mgr Anna Duda, e-mail: anna.duda@us.edu.pl