REKRUTACJA: warsztaty: Liposomy - nośniki nowych leków

Dodane przez katarzyna.kowa… - ndz., 03/13/2022 - 20:49
rekrutacja

W związku z niewypełnieniem limitu miejsc obecnie trwa rekrutacja dodatkowa - do wyczerpania miejsc na podstawie kolejności zgłoszeń. Chętnych prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej oraz o składanie dokumentów rekrutacyjnych.

Zapraszamy  studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunków studiów: Chemia i Technologia chemiczna do wzięcia udziału w warsztatach eksperckich pt. „Liposomy – nośniki nowych leków”

Rekrutacja  na szkolenia odbyła się w dniach 16.03.2022 - 25.03.2022. Obecnie trwa rekrutacja dodatkowa.

Proszę o złożenie  Karty zgłoszenia na szkolenie (oraz kompletu dokumentów - lista poniżej) w Biurze projektów: ul. Bankowa 14, pokój 323

• Szkolenia będą realizowane stacjonarnie. Liczba godzin warsztatów: 30. Harmonogram zostanie ustalony po rekrutacji. Planowany termin rozpoczęcie zajęć: kwiecień 2022. Zajęcia poprowadzi dr hab. Danuta Pentak.

Program warsztatów:

1. Właściwości liposomów.
  2. Metody otrzymywania liposomów.
  3. Zastosowanie liposomów.
  4. Liposomy jako nanonośniki.
  5. Enkapsulacja wybranych leków.
  6. Platformy nano jako nowoczesne nośniki leków.
  7. Opracowanie procedury otrzymywania liposomów.
  8. Dializa wybranych frakcji liposomalnych.
  9. Lek w nośniku liposomalnym.

Kandydaci i Kandydatki, którzy nie składali dokumentów rekrutacyjnych lub rozpoczęli studia na 2 stopniu studiów muszą złożyć  oprócz Karty zgłoszenia na szkolenie oryginały następujących dokumentów:

1. Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu
  2. Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
  3. Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
  4. Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu
  5. Bilans kompetencji

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji do danej formy wsparcia.

Ogólne zasady rekrutacji: Zarządzenie Rektora nr 168/2019

W razie pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Kowalską-Szojdą (katarzyna.kowalska-szojda@us.edu.pl)