Zajęcia warsztatowe - animator czasu wolnego. Gry planszowe

Dodane przez marcin.musiol@… - pt., 11/11/2022 - 12:54

Ogłoszenie

W roku akademickim 2022/2023 na Wydziale Nauk Społecznych (ul. M. Grażyńskiego 53) organizowane są:

Zajęcia warsztatowe - animator czasu wolnego. Gry planszowe

Wymiar kursu to 8 godzin.

Wiedza i umiejętności nabyte w trakcie tego szkolenia przydatne mogą być w pracy pedagogów wszystkich specjalności.

W warsztatach mogą brać udział studentki/studenci "Pedagogiki" - drugiego i trzeciego roku studiów licencjackich drugiego roku studiów magisterskich uzupełniających oraz czwartego roku studiów jednolitych magisterskich.

Jeżeli dotychczas nie brała Pani/brał Pan udziału w zajęciach z tego projektu, to proszę o dostarczenie wszystkich wypełnionych dokumentów z załączników (także dokumentu Bilans kompetencji).

Natomiast, jeżeli uczestniczyła Pani/uczestniczył Pan już w rekrutacji do innych form wsparcia w tym roku akademickim to może złożyć jedynie dokumenty D4 i D5.

Wypełnione i własnoręcznie podpisane dokumenty można wrzucić do szarej (opisanej) skrzynki obok portierni lub oddać w pokoju 23.

Proszę składać dokumenty do dnia 28.11.2022 roku.

W przypadku większej liczby zgłoszeń od liczby miejsc stworzona zostanie lista rankingowa.

Adres mailowy koordynatora projektu: marcin.musiol@us.edu.pl.