Ogłoszenie o naborze na zajęcia warsztatowe Animator czasu wolnego - gry planszowe

Dodane przez marcin.musiol@… - pon., 11/14/2022 - 08:27
Zajęcia warsztatowe realizowane są w wymiarze 8 godz. (6 godzin zegarowych) w jednym dniu. W warsztatach mogą brać udział studentki/studenci "Pedagogiki" - drugiego i trzeciego roku studiów licencjackich, pierwszego i drugiego roku studiów magisterskich uzupełniających oraz czwartego roku studiów magisterskich jednolitych. Dokumenty do wypełnienia są te same, co przesłane do kursu kierownika wypoczynku. Jeżeli dotychczas nie brała Pani/brał Pan udziału w zajęciach z tego projektu, to proszę o dostarczenie wszystkich wypełnionych dokumentów z załączników, także Bilans kompetencji. W przypadku wcześniejszego przystąpienia już do projektu, czyli wypełnienia dokumentów oznaczonych jako D1, D2, D3 i D4 oraz Bilans kompetencji proszę o wypełnienie jedynie dokumentu D5. Jeżeli dokumenty zostały wypełnione na studiach licencjackich, a teraz studiuje Pani/studiuje Pan na studiach magisterskich i na tych studiach nie wypełniła Pani/nie wypełnił Pan dokumentów D1, D2 …D4, to proszę o wypełnienie wszystkich dokumentów. Wypełnione i własnoręcznie podpisane dokumenty można wrzucić do szarej (opisanej) skrzynki obok portierni lub oddać w pokoju 23. Proszę składać dokumenty do dnia 25.11.2022 roku. W przypadku większej liczby zgłoszeń od liczby miejsc stworzona zostanie lista rankingowa.