Ogłoszenie o naborze na zajęcia warsztatowe - kurs programowania Scottie GO! dla klas I-III

Dodane przez marcin.musiol@… - czw., 11/10/2022 - 16:44

W roku akademickim 2022/2023 na Wydziale Nauk Społecznych (ul. M. Grażyńskiego 53) organizowane są zajęcia warsztatowe:

kurs programowania Scottie GO! dla klas I-III.

Celem warsztatów jest przygotowanie studentów do prowadzenia zajęć z nauki podstaw programowania i mechatroniki w pracy z uczniami w młodszym wieku szkolnym.

Wymiar zajęć: 30 godzin.

W warsztatach mogą brać udział studentki/studenci "Pedagogiki" - drugiego i trzeciego roku studiów licencjackich, drugiego roku studiów magisterskich uzupełniających oraz czwartego roku studiów jednolitych magisterskich.

Jeżeli dotychczas nie brała Pani/brał Pan udziału w zajęciach z tego projektu, to proszę o dostarczenie wszystkich wypełnionych dokumentów z załączników (także dokumentu Bilans kompetencji).

Natomiast, jeżeli uczestniczyła Pani/uczestniczył Pan już w rekrutacji do innych form wsparcia w tym roku akademickim to może złożyć jedynie dokumenty D4 i D5.

Wypełnione i własnoręcznie podpisane dokumenty można wrzucić do szarej (opisanej) skrzynki obok portierni lub oddać w pokoju 23.

Dokumenty proszę składać do dnia 28.11.2022 roku.

W przypadku większej liczby zgłoszeń od liczby miejsc stworzona zostanie lista rankingowa.

Adres mailowy koordynatora projektu: marcin.musiol@us.edu.pl.