Nabór na warsztaty z zakresu edukacji muzycznej

Dodane przez aleksandra.pot… - pon., 03/02/2020 - 08:54
nabór

OGŁOSZENIE O NABORZE

W semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 na Wydziale Nauk Społecznych w budynku na ulicy M. Grażyńskiego 53 organizowane są zajęcia warsztatowe z zakresu edukacji muzycznej w nauczaniu początkowym.

Problematyka warsztatów obejmuje zagadnienia dotyczące pieśni jako źródła inspiracji aktywności i samorealizacji w modelowaniu pasji w muzykowaniu. Celem zajęć jest nabycie kompetencji sprawnego posługiwania się głosem wokalnym niezbędnym w realizowaniu zadań edukacyjnych z wychowankami i uczniami.

Prowadzący zajęcia: dr hab. Mirosław Kisiel, prof. UŚ

Zajęcia organizowane są dla studentów: drugiego i trzeciego roku studiów I stopnia Pedagogiki

Planowany dzień zajęć: piątki

Miejsce zajęć: sala 112

Liczba uczestników: około 15

Termin przyjmowania zgłoszeń: do 15.03.2020 r.

Chętni do udziału w zajęciach proszeni są o kontakt mailowy na adres: marcin.musiol@us.edu.pl. W mailu proszę zamieścić informację: projekt POWER pozycja 235 – edukacja muzyczna - pieśń. W informacji zwrotnej przesłane zostaną odpowiednie dokumenty.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 5b: Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia (wersja czarno-biała)

W przypadku zgłoszeń większej liczby chętnych do przyjęcia decydować będzie pozycja na liście rankingowej.