Nabór na zajęcia warsztatowe z zakresu cyfrowych układów pomiarowych w mechatronice dla studentów ostatnich 4 semestrów I i II stopnia studiów

Dodane przez tomasz.kmita@u… - śr., 11/09/2022 - 09:05

Usunięto obraz.OGŁOSZENIE O NABORZE

Koordynator Projektu ogłasza nabór na zajęcia warsztatowe z zakresu cyfrowych układów pomiarowych w mechatronice dla studentów i studentek  czterech ostatnich semestrów studiów I oraz II stopnia  kierunku mechatronika Uniwersytetu Śląskiego.

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Tematyka warsztatów :

Kurs został stworzony dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem układów pomiarowych w mechatronice. W programie zajęć poruszona zostanie problematyka przyrządów pomiarowych do pracy w aplikacjach mobilnych oraz zintegrowane środowisko programistyczne typu LabView, TIA PORTAL lub LOGO SOFT do zastosowań kontrolnych i pomiarowych w mechatronice.  Zajęcia mają formę ćwiczeń praktycznych prowadzonych w laboratoriach. Każde stanowisko laboratoryjne składa się z sterownika i komputera, które są połączone z rzeczywistym obiektem, dla którego należy stworzyć program pomiarowy lub sterujący. Do dyspozycji kursantów przygotowane są także stanowiska wykonawcze, będące modelami lub fragmentami rzeczywistych procesów na linii produkcyjnej, które dają realne przygotowanie do przyszłej pracy.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 9 listopad – 23 listopad 2022

poprzez złożenie  kompletu dokumentów* na ręce  wydziałowego koordynatora merytorycznego projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany” dr Tomasza Kmity  w godzinach  konsultacji (13.00-13.45), w Sosnowcu ul. Żytnia 10, sala 413 .

*Komplet dokumentów zawiera:
Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu
Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu
Załącznik nr 5b: Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będą brane pod uwagę przy rekrutacji.

UWAGA: Załączniki od 1 do 4 składa się tylko raz a załączniki nr 5 odpowiednio do każdego ogłoszenia o szkoleniu w ramach projektu.

W dokumentach, w części:

1b średnia z ocen zostanie uzupełniona przez Dziekanat,
5b prosimy umieścić znak X tylko w wierszu: Warsztat/ zajęcia warsztatowe, a w kolumnie SZCZEGÓŁOWA NAZWA WYBRANEGO WSPARCIA wpisać: "cyfrowe układy pomiarowe".

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób w grupie (2 grupy).

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem: Tomasz Kmita - tomasz.kmita@us.edu.pl