Warsztaty z zakresu autoprezentacji

Dodane przez agnieszka.neck… - pon., 02/27/2023 - 09:19
czytanie książki

Ogłaszamy nabór na zajęcia warsztatowe z zakresu autoprezentacji dla studentek i studentów twórczego pisania i marketingu wydawniczego I i II roku. Rekrutujemy do dwóch grup. Każda grupa może liczyć maksymalnie 10 osób. Każda grupa ma do zrealizowania 15 godz. w semestrze zimowym 2022/2023 (1 godz. = 45 min.). Terminy spotkań ustali bezpośrednio z każdą z grup prowadząca – prof. Ewa Biłas-Pleszak. Pani Profesor jest specjalistką w zakresie zagadnień związanych z komunikacją perswazyjną i interpersonalną, autoprezentacją, sztuką publicznego przemawiania, z analizą dyskursu oraz z problemami poprawności i grzeczności językowej.

Zgłoszenia chęci udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres prof. Agnieszki Nęckiej-Czapskiej: agnieszka.necka@gmail.com. Rekrutacja potrwa do 10 marca 2023 r.