Nabór na zajęcia z wykładowcą z zagranicy w zakresie problematyki reżyserii filmu fabularnego - 01/02.2021

Dodane przez aleksandra.pot… - ndz., 01/10/2021 - 10:41

OGŁOSZENIE O NABORZE

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW

WYKŁADÓW PROWADZONYCH PRZEZ WYKŁADOWCĘ Z ZAGRANICY W STYCZNIU/LUTYM 2021

W ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”
POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Koordynator wydziałowy ogłasza nabór na uczestników wykładów z wykładowcą z zagranicy w zakresie problematyki reżyserii filmu fabularnego dla studentów studiów stacjonarnych (Reżyseria rok 1, 2, 3 pierwszego stopnia) Szkoły Filmowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Cykl wykładów obejmuje 60 godzin zajęć

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ OD 11 DO 28 STYCZNIA 2021

Uczestnikiem wykładów może być student 1, 2 lub 3 roku pierwszego stopnia kierunku Reżyseria Szkoły Filmowej, który w wyznaczonym terminie dostarczy komplet dokumentów.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 5b: Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia (wersja czarno-biała)

Szczegółowych informacji udziela Koordynator merytoryczny na wydziale, pani Anna Huth, e-mail: anna.huth@us.edu.pl.