Nabór na zajęcia z wykładowcą z zagranicy w zakresie problematyki zarządzania procesem produkcji telewizyjnej i filmowej - 10.2020

Dodane przez aleksandra.pot… - pon., 09/28/2020 - 09:56

OGŁOSZENIE O NABORZE

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW

WYKŁADÓW PROWADZONYCH PRZEZ WYKŁADOWCĘ Z ZAGRANICY W PAŹDZIERNIKU 2020

W ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”
POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Koordynator wydziałowy ogłasza nabór na uczestników wykładów z wykładowcą z zagranicy w zakresie problematyki zarządzania procesem produkcji telewizyjnej i filmowej dla studentów studiów stacjonarnych (Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, I stopień, 1 i 2 rok) Szkoły Filmowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Cykl wykładów obejmuje 30 godzin zajęć

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ OD 28 WRZEŚNIA DO 9 PAŹDZIERNIKA 2020

Uczestnikiem wykładów może być student 1 i 2 roku kierunku Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (I stopień) Szkoły Filmowej, który w wyznaczonym terminie dostarczy komplet dokumentów.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 5b: Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia (wersja czarno-biała)

Szczegółowych informacji udziela Koordynator merytoryczny na wydziale, pani Anna Huth, e-mail: anna.huth@us.edu.pl.