UWAGA! Przesunięcie/zmiana formy realizacji zajęć dla studentów

Dodane przez aleksandra.pot… - pt., 03/13/2020 - 19:25

Szanowni Państwo,

Pozostając w zgodzie z komunikatami Rektora UŚ w sprawie zajęć dydaktycznych informujemy, iż w najbliższym czasie nie odbędą się zaplanowane dodatkowe działania dla studentów w ramach projektu "Jeden Uniwersytet - Wiele Możliwości. Program Zintegrowany".

Zaplanowane  formy wsparcia zostają przesunięte na inne terminy, o których poinformują koordynatorzy merytoryczni na poszczególnych Wydziałach. Trwa analiza możliwości uruchomienia/kontynuowania zajęć w okresie zawieszenia dydaktyki w formie zdalnej.

Trwające rekrutacje będą realizowane w formie mailowej, a kandydaci do projektu będą mieli obowiązek dostarczenia dokumentów w formie papierowej po wznowieniu standardowego funkcjonowania uczelni.

Zespół Zarządzający Projektem