Rekrutacja na szkolenia otwarte

Dodane przez aleksandra.pot… - pt., 01/03/2020 - 11:37
szkolenia dla pracowników

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że można dokonywać zgłoszeń na szkolenia otwarte w ramach projektu Jeden Uniwersytet - Wiele Możliwości.  Szkolenia dostępne są dla pracowników badawczo-dydaktycznych i dydaktycznych oraz dla kadry kierowniczej i administracyjnej uczelni. Możliwe jest zgłaszanie własnych tematów szkoleń zgodnie z potrzebami wynikającymi z zajmowanego stanowiska.

Rekrutacja na szkolenia odbywać się będzie w sposób ciągły.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do udziału w projekcie. Zgłoszenia w wersji papierowej przyjmowane są w biurze projektu: Rektorat, ul. Bankowa 12, Katowice, pokój 156.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w zakładce: DOKUMENTY  (patrz: REGULAMIN REKRUTACJI PRACOWNIKÓW) oraz w biurze projektu.

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń co najmniej 3 miesiące przed planowanym szkoleniem, co umożliwi nam wybór wykonawcy zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Zapraszamy!