Nabór uzupełniający na szkolenie z postprodukcji dźwięku Pro Tools 101 i 110 dla studentów i studentek Uniwersytetu Śląskiego

Dodane przez karol.mazur@us… - wt., 10/24/2023 - 14:29

OGŁOSZENIE O NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z ZAKRESU postprodukcji dźwięku w filmach, grach komputerowych, podcastach i kompozycjach muzycznych z użyciem oprogramowania Pro Tools 110 dla studentów i studentek Uniwersytetu Śląskiego czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Koordynator Projektu ogłasza nabór UZUPEŁNIAJĄCY na Certyfikowane szkolenie z zakresu postprodukcji dźwięku w filmach, grach komputerowych, podcastach i kompozycjach muzycznych z użyciem oprogramowania Pro Tools (kurs zaawansowany "110") dla studentów i studentek UŚ czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 24 PAŹDZIERNIKA - 6 LISTOPADA do godz. 15:30

TERMINY:

Kurs zaawansowany 101:

9-12.11 (5 wolnych miejsc)

Kurs zaawansowany 110:

13-15 i 18-19.11 (1 wolne miejsce)

Proszę o dostarczenie wydrukowanych oraz odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych potwierdzonych przez Dziekanat Państwa Wydziału do pokoju 0.35 w Rektoracie ul. Bankowa 12 Katowice (parter).

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą składać dokumenty w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) drogą mailową na adres juwm.zintegrowane@us.edu.pl. Również wymagane jest potwierdzenie danych z Dziekanatu. Załączniki od 1 do 4 składa się tylko raz a załączniki nr 5 odpowiednio do każdego ogłoszenia. Jeżeli braliście Państwo udział w rekrutacji na początku października do projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany” to można złożyć jedynie załącznik nr 4 i 5.
Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będą brane pod uwagę przy rekrutacji.

Szkolenie realizowane jest stacjonarnie w budynku Szkoły Filmowej (ul. Pawła 3 w Katowicach, Sala zostanie podana wkrótce).

Komplet dokumentów zawiera:
Załącznik nr 1 Formularz zgłoszeniowy
Załącznik nr 2 Deklaracja uczestnictwa
Załącznik nr 3 Formularz danych osobowych
Załącznik nr 4 Oświadczenie uczestnika
Załącznik nr 5 Karta wyboru formy wsparcia
BILANS KOMPETENCJI

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z dodatkową rekrutacją liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Łącznie w grupie weźmie udział 10 osób.
W przypadku zgłoszenia większej liczby osób, pozostałym zostanie zaproponowany inny termin szkolenia.

ZAKRES SZKOLENIA 101
ZAKRES SZKOLENIA 110