NABÓR: plenery / zajęcia warsztatowe dla studentów kierunku Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej

Dodane przez wojciech.osuch… - czw., 09/21/2023 - 13:58
Nabór studentów PGiPW na plenery
OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW

W ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany” studenci kierunku Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej mają możliwość aplikowania na zaplanowane wyjazdy na plenery/zajęcia warsztatowe w Polsce, Czechach i Słowacji.

W pierwszym tygodniu października odbędzie się spotkanie organizacyjne ze studentami 2. i 3. roku studiów pierwszego stopnia oraz 1. i 2. roku studiów drugiego stopnia, na którym zostanie przedstawiony plan i harmonogram wyjazdów oraz będzie udostępniony komplet niezbędnych dokumentów.

Terminy wyjazdów zostały ustalone na październik i listopad 2023 dla poszczególnych grup.