Nabór na studia podyplomowe - WSiNE

Dodane przez aleksandra.pot… - wt., 09/22/2020 - 09:02
nabór

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW STUDIÓW PODYPLOMOWYCH.

W ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-z301/18-00

Koordynator Projektu ogłasza nabór na studia podyplomowe dla kadry administracyjnej i zarządzającej Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji. Zaplanowane w projekcie studia dotyczą obszaru zarządzania projektami. Kandydat dokonuje wyboru studiów i uczelni prowadzącej i umieszcza informację w punkcie 2 załącznika nr 7. Kandydat zakwalifikowany do udziału w studiach podyplomowych otrzyma informację o akceptacji propozycji bądź propozycję zmiany.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH: 22 września 2020 - 20 października 2020

Uczestnikiem studiów może być pracownik administracyjny bądź zarządzający, który w wyznaczonym terminie dostarczy skany dokumentów rekrutacyjnych na adres mailowy juwm.zintegrowane@us.edu.pl lub oryginały do Biura Projektu (Katowice, ul. Bankowa 12, pokój 156) komplet dokumentów. UWAGA! W załączniku nr 7 wymagany jest podpis bezpośredniego przełożonego.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 2b: Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej(wersja czarno-biała)
Załącznik nr 3b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 4b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 5b: Oświadczenie uczestnika projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 7b: Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry zarządzającej i administracyjnej (wersja czarno-biała)

Rekrutacja odbywa się na podstawie

Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

*komplet dokumentów (załączniki 2,3,4,5,7) dotyczy pracowników, którzy nie brali udziału w szkoleniach w ramach „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”; w przypadku, gdy pracownik wypełnił już wcześniej dokumenty prosimy o dostarczenie jedynie załącznika 7.