Nabór na kursy języka włoskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego dla studentów czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia Uniwersytetu Śląskiego

Dodane przez karol.mazur@us… - pon., 10/03/2022 - 09:51

OGŁOSZENIE O NABORZE

Kursy językowe: włoski, hiszpański i szwedzki dla studentów i studentek czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia Uniwersytetu Śląskiego

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Koordynator Projektu ogłasza nabór na kursy językowe dla studentów i studentek Uniwersytetu Śląskiego.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 03 października – 12 października 2022 do godz. 15.30

Dokumenty należy składać w formie papierowej

Lista kursów językowych: 1. Język włoski

2. Język hiszpański

3. Język szwedzki

Harmonogram grup

Daty i terminy realizacji szkoleń dostępne są w załączniku 5b (prosimy o wydrukowanie i zaznaczenie odpowiedniego wybranego szkolenia symbolem „x” w białym polu.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1b Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2b Deklaracja uczestnictwa

Załącznik nr 3b Formularz danych osobowych

Załącznik nr 4b Oświadczenie uczestnika

Załącznik nr 5b Karta wyboru formy wsparcia

Bilans kompetencji

Proszę o dostarczenie wydrukowanych oraz odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych potwierdzonych przez Dziekanat Państwa Wydziału

do pokoju 0.35 w Rektoracie ul. Bankowa 12 Katowice (parter).

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą składać dokumenty w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) drogą mailową na adres juwm.zintegrowane@us.edu.pl, a następnie uzupełnienie oryginałów w terminie nie późniejszym niż w dniu rozpoczęcia szkolenia. Również wymagane jest potwierdzenie danych z Dziekanatu. Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji.UWAGA: Załączniki od 1 do 4 składa się tylko raz a załączniki nr 5 odpowiednio do każdego ogłoszenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w formie zdalnej (online).

Liczba osób w poszczególnych kursach jest ograniczona. Udział wziąć może maksymalnie 5 osób w jednej grupie językowej.

UWAGA WAŻNE! Do kompletu dokumentacji z języków: włoski i hiszpański należy również wypełnienie testu poziomującego znajdującego się w poniższym linku: prosimy wejść i wybrać język: włoski lub hiszpański. W przypadku języka szwedzkiego test poziomujący zostanie wysłany na adres mailowy po dostarczeniu wszystkich dokumentów dotyczących zgłoszenia.

Test poziomujący włoski i hiszpański