Nabór na Certyfikowane szkolenie z zakresu postprodukcji dźwięku w filmach, grach komputerowych, podcastach i kompozycjach muzycznych z użyciem oprogramowania Pro Tools (kurs podstawowy "101") w dniach 12-16 wrzesień 2022

Dodane przez barbara.spyt@u… - pt., 08/26/2022 - 11:44

OGŁOSZENIE O NABORZE

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z ZAKRESU postprodukcji dźwięku w filmach, grach komputerowych, podcastach i kompozycjach muzycznych z użyciem oprogramowania Pro Tools (kurs podstawowy) dla studentów i studentek Uniwersytetu Śląskiego czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Koordynator Projektu ogłasza nabór na Certyfikowane szkolenie z zakresu postprodukcji dźwięku w filmach, grach komputerowych, podcastach i kompozycjach muzycznych z użyciem oprogramowania Pro Tools (kurs podstawowy "101") dla studentów i studentek UŚ czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia.

UWAGA! Na szkolenie zgłaszać się mogą jedynie osoby, które w dniu rozpoczęcia szkolenia będą mieć statut studenta czyli będą przed obroną pracy licencjackiej/inżynierskiej/magisterskiej

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 26 sierpień – 8 wrzesień 2022 do godziny 15.30

Proszę o dostarczenie wydrukowanych oraz odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych potwierdzonych przez Dziekanat Państwa Wydziału do pokoju 2.9 w Rektoracie ul. Bankowa 12 Katowice (piętro 2).

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą składać dokumenty w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) drogą mailową na adres juwm.zintegrowane@us.edu.pl. Również wymagane jest potwierdzenie danych z Dziekanatu.
Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będą brane pod uwagę przy rekrutacji.

Szkolenie trwać będzie od 12 do 15 września od godziny 10:00 do 16:00. 16 września odbędzie się egzamin Certyfikowany o godzinie 10:00. Szkolenie realizowane jest stacjonarnie w budynku Szkoły Filmowej (ul. Pawła 3 w Katowicach, Sala komputerowa na 2 piętrze).

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1 Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2 Deklaracja uczestnictwa

Załącznik nr 3 Formularz danych osobowych

Załącznik nr 4 Oświadczenie uczestnika

Załącznik nr 5 Karta wyboru formy wsparcia

BILANS KOMPETENCJI

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

W szkoleniu weźmie udział maksymalnie 7 osób w grupie. W przypadku zgłoszenia większej liczby osób, pozostałym zostanie zaproponowany inny termin szkolenia

ZAKRES SZKOLENIA