Nabór na "Akredytowane szkolenie CAE z języka angielskiego" dla studentów i studentek czterech ostatnich semestrów studiów jednolitych, I oraz II stopnia Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego

Dodane przez karol.mazur@us… - pon., 10/03/2022 - 10:45

OGŁOSZENIE O NABORZE

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

Koordynator Projektu ogłasza nabór na „Akredytowane szkolenia CAE z języka angielskiego” dla studentów i studentek Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 04 października – 12 października 2022 do godz. 15.30

Dokumenty należy składać w formie papierowej

Szkolenie przewiduje cztery grupy. Terminarz szkoleń dla poszczególnych grup: Dni: 21.11-25.11.2022 1 grupa godzina 09:00-13:45 2 grupa godzina 13:45-18:30 Dni: 28.11-02.12.2022 3 grupa godzina 09:00-13:45 4 grupa godzina 13:45-18:30 Szkolenia kończą się egzaminem w dniu 03 grudnia 2022 (UWAGA BARDZO WAŻNE: Prosimy wydrukować i wypełnić formularz rejestracyjny na egzamin CAE British Council)

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1b Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2b Deklaracja uczestnictwa

Załącznik nr 3b Formularz danych osobowych

Załącznik nr 4b Oświadczenie uczestnika

Załącznik nr 5b Karta wyboru formy wsparcia

BILANS KOMPETENCJI

Formularz rejestracyjny na egzamin CAE

Upoważnienie odbioru certyfikatu British Council

Proszę o dostarczenie wydrukowanych oraz odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych potwierdzonych przez Dziekanat Państwa Wydziału

do pokoju 0.35 w Rektoracie ul. Bankowa 12 Katowice (parter).

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą składać dokumenty w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) drogą mailową na adres juwm.zintegrowane@us.edu.pl. Również wymagane jest potwierdzenie danych z Dziekanatu. Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji. UWAGA: Załączniki od 1 do 4 składa się tylko raz a załączniki nr 5 odpowiednio do każdego ogłoszenia. Na załączniku nr 5b prosimy wskazać grupę do której Państwo chcecie się zrekrutować.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. UWAGA: Kurs języka angielskiego realizowany jest dla uczestników na poziomie C1 (zaawansowany).

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w formie zdalnej (online).

Liczba osób w poszczególnych kursach jest ograniczona. Udział wziąć może maksymalnie 10 osób w jednej grupie.