NABÓR NA SZKOLENIE „Tutoring - edukacja spersonalizowana na uniwersytecie” – szkolenie podstawowe

Dodane przez daria.kaleta@u… - pon., 06/15/2020 - 10:40
Nabór zakończony

OGŁOSZENIE O NABORZE

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

„Tutoring - edukacja spersonalizowana na uniwersytecie”  – szkolenie podstawowe” – grupa III

W ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

POWR.03.05.00-00-z117/17-00

Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych ogłasza nabór na szkolenie „Tutoring - edukacja spersonalizowana na uniwersytecie” – szkolenie podstawowe” dla kadry akademickiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, które odbędzie się w dniach 1-2 września 2020 roku w Katowicach. W przypadku braku możliwości zorganizowania szkolenia na miejscu, zostanie ono zrealizowane w formie online (webinarium). O szczegółach szkolenia zostaną Państwo poinformowani po zakończeniu rekrutacji.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH: 15 – 29 czerwca 2020

Wyłącznie w formie elektronicznej

Uczestnikiem szkolenia może być pracownik dydaktyczny oraz badawczo-dydaktyczny, który w wyznaczonym terminie prześle na adres mailowy power.zintegrowany@us.edu.pl komplet dokumentów * - skan lub zdjęcia (w tytule prosimy o wpisanie „Rekrutacja Tutoring - edukacja spersonalizowana na uniwersytecie” – szkolenie podstawowe” - liczy się data i godzina wpłynięcia wiadomości, dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane). UWAGA! W załączniku nr 6 wymagany jest podpis Dyrektora kierunku lub Dziekana. Na potrzeby rekrutacji elektronicznej prosimy jedynie o przesłanie wraz z dokumentacją maila ze zgodą Dyrektora kierunku/Dziekana na udział w szkoleniu.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1 (a lub b) Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry akademickiej

Załącznik nr 3 (a lub b)  Deklaracja uczestnictwa w Projekcie

Załącznik nr 4 (a lub b)  Formularz danych osobowych uczestnika Projektu

Załącznik nr 5 (a lub b)  Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 6 (a lub b)  Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry dydaktycznej

Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej z dnia 20.11.2019 r.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

*komplet dokumentów (załączniki 2,3,4,5,6) dotyczy pracowników, którzy nie brali udziału w szkoleniach w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”; w przypadku, gdy pracownik wypełnił już wcześniej dokumenty prosimy o dostarczenie jedynie załącznika 6 a lub b.

OGŁOSZENIE O NABORZE - WERSJA PDF

PROGRAM SZKOLENIA - WERSJA PDF