Rekrutacja uzupełniająca Szkolenie MS Excel dla studentów

Dodane przez elzbieta.moczu… - pon., 10/17/2022 - 20:36

Rekrutacja uzupełniająca na Szkolenie MS Excel

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych jednolitych, I oraz II stopnia do wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu  ECDL Advanced A2
w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach”.

Rekrutacja  na szkolenia odbywać się będzie w dniach 17 października - 09 listopada 2022 do godz. 15.30

Rekrutacja dotyczy wolnych miejsc w grupach 2, 3, 5 oraz 6.

Szkolenia będą realizowane przez firmę SOFTRONIC sp. z o. o. Liczba godzin szkolenia: 24.

Termin realizacji szkolenia w załączniku.

Proszę o dostarczenie wydrukowanych oraz podpisanych  Dokumentów rekrutacyjnych oraz bilansu kompetencji do pokoju 0.35 Rektorat ul. Bankowa 12 w Katowicach.

Studenci, którzy są uczestnikami projektu Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach składają tylko załącznik 4b i 5b.

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji do danej formy wsparcia.

Szkolenie zakończone zostanie akredytowanym egzaminem przeprowadzonym przez jednostkę certyfikujących oraz wydaniem certyfikatów dla uczestnika.

Ogólne zasady rekrutacji: Zarządzenie Rektora 175/2021

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Biura ds. projektów ogólnouczelnianych tel. 32 359 2434 lub 505-138-299