NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA SZKOLENIE Z JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

OGŁOSZENIE O NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

W ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” POWR.03.05.00-00-z117/17-00

Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych ogłasza nabór uzupełniający na szkolenie z języka ukraińskiego dla kadry  zarządzającej oraz kadry administracyjnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 15 grudnia 2020 -  30 stycznia 2021

Wyłącznie w formie elektronicznej (dokumenty, które nie wpłyną na niżej podany adres e-mail nie będą rozpatrywane)

Uczestnikiem szkolenia może być pracownik kadry  zarządzającej oraz kadry administracyjnej, który w wyznaczonym terminie prześle na adres mailowy  power.zintegrowany@us.edu.pl  komplet dokumentów * - skan lub zdjęcie  (w tytule prosimy o wpisanie „Szkolenie z języka ukraińskiego” - liczy się data i godzina wpłynięcia wiadomości, dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane). UWAGA!  W załączniku nr 7 wymagany jest podpis bezpośredniego przełożonego. Na potrzeby rekrutacji elektronicznej prosimy jedynie o przekierowanie maila ze zgodą bezpośredniego przełożonego na udział w szkoleniu oraz przyznaniem 0-1 pkt za tematykę formy wsparcia zbieżną z zakresem obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy.

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 2 (a lub b) Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry kierowniczej i administracyjnej

Załącznik nr 3 (a lub b)  Deklaracja uczestnictwa w Projekcie

Załącznik nr 4 (a lub b)  Formularz danych osobowych uczestnika Projektu

Załącznik nr 5 (a lub b)  Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 7 (a lub b)  Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry zarządzającej i administracyjnej

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej z dnia 02.11.2020 r.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

W ślad za wiadomością mailową prosimy o dostarczenie papierowej wersji dokumentów pocztą tradycyjną, pocztą wewnętrzną do Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych, lub pozostawienie w kancelarii ogólnej w rektoracie.

Dokumenty z literą „a” winny być drukowane wyłącznie w kolorze!

Szkolenie będzie odbywało się on-line 2 razy w tygodniu po 2 godziny dydaktyczne (1,5 godziny zegarowej).

W szkoleniu weźmie udział 10 osób (2 grupy pięcioosobowe), czas trwania szkolenia dla grupy wynosi 128 godzin dydaktycznych. Szkolenie obejmuje poziomy A1, A2, B1, B2, C1, C2. Uruchomienie poszczególnych poziomów zależy od zebrania odpowiedniej grupy uczestników na danym poziomie.

*komplet dokumentów (załączniki 2,3,4,5,7) dotyczy pracowników, którzy nie brali udziału w szkoleniach w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”; w przypadku, gdy pracownik wypełnił już wcześniej dokumenty prosimy o dostarczenie jedynie załącznika 7 a lub b.