ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

Dodane przez elzbieta.moczu… - śr., 11/03/2021 - 11:34

Zapraszamy na zdalne warsztaty z Norbertem Wilczyńskim ekspertem Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarząd w Katowicach Centralnego Biura Śledczego Policji. Warsztaty są dedykowane dla studentów 2 i 3 roku kierunku Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe ( studia stacjonarne I stopnia 2 i 3 rok oraz studia stacjonarne II stopnia 1 i 2 rok), Doradztwo polityczne i publiczne( studia stacjonarne I stopnia 2 i 3 rok) , Politologia ( studia stacjonarne I stopnia 2 i 3 rok oraz studia stacjonarne II stopnia 1 i 2 rok)oraz Międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji stacjonarne II stopnia.

Rekrutacja na warsztaty odbędzie się w dniach 03 - 12 listopada 2021 roku. Komplet dokumentów potrzebnych do zgłoszenia jest dostępny w aplikacji MS Teams - zespół WARSZTATY POWR - kod dostępu: h1xnqor

Termin zajęć będzie podany w późniejszym terminie.

Proszę pobrać i wypełnić dokumenty znajdujące się w zakładce PLIKI -> folder DOKUMENTY PROJEKTOWE.

Oryginały dokumentów - PODPISANE WŁASNORĘCZNIE ->  proszę składać w pokoju 10A  w godzinach 9.00-14.30