Zaawansowane programowanie - wzorce projektowe Python - EDYCJA 2. REKRUTACJA na warsztaty.

Dodane przez bartosz.dziewi… - pon., 10/31/2022 - 20:52
wzorce projektowe 2

Zapraszamy wszystkich studentów czterech ostatnich semestrów I i II stopnia studiów stacjonarnych, studiujących na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, do wzięcia udziału w warsztatach pod tytułem ,,Zaawansowane programowanie - wzorce projektowe Python''. Warsztaty te odbywać się będą w formie zdalnej. Jest to DRUGA EDYCJA tych warsztatów.

Zajęcia mają na celu zapoznanie z najważniejszymi i najczęściej wykorzystywanymi wzorcami projektowymi. Przedstawienie schematów i zasad wykorzystywania wzorców projektowych wraz z przykładami zastosowania.

Tematyka zajęć: podstawy programowania w języku Python, programowanie obiektowe w języku Python, wprowadzenie do wzorców projektowych, wzorce kreacyjne (pseudokod, implementacja w Pythonie, przykłady, zastosowania), wzorce strukturalne (pseudokod, implementacja w Pythonie, przykłady, zastosowania), wzorce behawioralne (pseudokod, implementacja w Pythonie, przykłady, zastosowania).

Harmonogram zajęć:
22 listopada 2022 w godzinach 15:30 - 20:00
28 listopada 2022
w godzinach 15:30 - 20:00
29 listopada 2022
w godzinach 15:30 - 20:00
30 listopada 2022 w godzinach 15:30 - 20:00
Harmonogram zajęć może być zmieniony, jeśli nie zbierze się wymagana minimalna ilość uczestników.

!!! Uczestnicy mogą być zwolnieni z zajęć dydaktycznych kolidujących z warsztatami !!!

Zajęcia prowadzone będą przez aktywnego w branży IT prowadzącego. Po ich ukończeniu uczestnicy dostaną świadectwo/certyfikat uczestnictwa.

Zapisy trwają do 18 listopada 2022 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach  proszone  są o  kontakt mailowy z koordynatorem: Bartosz Dziewit - bartosz.dziewit@us.edu.pl.

WAŻNE!  Osoby zainteresowane udziałem w wykładach obowiązuje WYPEŁNIENIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH.
Dokumenty, które należy wypełnić (Komplet formularzy 1-5.pdf) można pobrać ze strony internetowej:

W dokumentach, w części:
1b średnia z ocen zostanie uzupełniona przez pracowników Biura Projektów - proszę zostawić te pola puste
5b prosimy umieścić znak X tylko w wierszu: Warsztat/ zajęcia warsztatowe, a w kolumnie SZCZEGÓŁOWA NAZWA WYBRANEGO WSPARCIA wpisać: Zaawansowane programowanie - wzorce projektowe Python

Dokumenty składać można:
w Rektoracie w pokoju 0.35 (od poniedziałku do piątku do godziny 15:30)
oraz w Chorzowie: SMCEBI, budynek L, pokój 315 (po uprzedniej konsultacji z koordynatorem (bartosz.dziewit@us.edu.pl)