Wykłady profesora Vladimira Protasova

Dodane przez jolanta.sobera… - wt., 04/06/2021 - 10:34
prof. Vladimir Protasov

Serdecznie  zapraszamy wszystkich studentów studiów stacjonarnych naszego wydziału na wykłady online, które w dniach 13.04.2021 - 30.04.2021 r.  poprowadzi

Prof. Vladimir Protasov

wykładowca

Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego

im. M.W. Łomonosowa

oraz Uniwersytetu w L'Aquila.

Profesor Vladimir Protasov jest autorem książek:  Wavelet TheoryMultivariate Wavelet Frames oraz ponad 150 artykułów naukowych.

Harmonogram wykładów jest następujący:

12.04. i 13.04.2021 godz. 16.15-17.45 Elements of calculus of variations and optimal control

19.04.2021 godz. 16.15-17.45 Convex geometry and modern convex optimization

Terminy konsultacji indywidualnych zostaną podane 12.04.2021

Wykłady odbędą się w ramach projektu ZINTEGROWANY PROGRAM ROZWOJU Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

WAŻNE!  Osoby zainteresowane udziałem w wykładach obowiązuje PRZESŁANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH.

Dokumenty, które należy wypełnić można pobrać ze strony internetowej: https://drive.google.com/drive/folders/1jdJA-yzeaXr9Ot-6UEFnw-9EQsbE_LwY?usp=sharing
Prosimy przesłać skany, bądź zdjęcia wszystkich wypełnionych dokumentów na adres:  koordynatora projektu na kierunku Matematyka: jolanta.sobera@us.edu.pl  w terminie do piątku  9.04.br.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Wykładowca z zagranicy – Równania  funkcyjne. Osoby, które składały już dokumenty aplikacyjne wypełniają tylko załącznik numer 5.
Ze względu na bieżącą sytuację, prosimy w Załączniku 1b miejsce na podpis i pieczęć pracownika dziekanatu pozostawić puste.
W załączniku 5b prosimy umieścić znak X tylko w wierszu: Zajęcia prowadzone przez wykładowców zagranicznych, a w kolumnie: SZCZEGÓŁOWA NAZWA WYBRANEGO WSPARCIA – wpisać:  Wykłady z równań
 funkcyjnych, geometrii wypukłej oraz sterowania optymalnego i  rachunku wariacyjnego.

Wykłady online będą się odbywać użyciem platformy MS Teams.