REKRUTACJA: zajęcia u pracodawcy (do wyczerpania limitu miejsc)

Dodane przez katarzyna.kowa… - czw., 04/28/2022 - 09:27

Rekrutacja dodatkowa - do wyczerpania limitu miejsc.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunków realizowanych na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych do wzięcia udziału w zajęciach realizowanych u pracodawców:

Warsztat 1: Klasyczna analityka chemiczna w laboratorium

Warsztat 2: Proces wytwarzania odczynników chemicznych na podstawie roztworów mianowanych

Warsztat 3: Badania fizyko-chemiczne olejów mineralnych

Warsztat 4: Zagrożenie toksykologiczne. Zasady pracy w laboratorium badawczym

Opis zajęć znajduje się w pliku: Opis zajęć u pracodawcy

Rekrutacja  na szkolenia trwała do 13.05.2022 r. Obecnie trwa rekrutacja dodatkowa do wyczerpania limitu miejsc.

Proszę o dostarczenie do Biura Projektów ul. Bankowa 14, pokój 323 wydrukowanej, podpisanej Karty zgłoszenia na szkolenie

• Szkolenia będą realizowane w laboratoriach firm. Liczba godzin warsztatów: 30. Harmonogram zostanie ustalony po rekrutacji. Planowany termin rozpoczęcie zajęć: maj 2022.

Kandydaci, którzy nie składali dokumentów rekrutacyjnych lub rozpoczęli studia na 2 stopniu studiów muszą złożyć  oprócz Karty zgłoszenia na szkolenie oryginały następujących dokumentów:

1. Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu
  2. Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
  3. Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
  4. Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji do danej formy wsparcia.

Ogólne zasady rekrutacji: Zarządzenie Rektora