REKRUTACJA - zajęcia problemowe w chemii

Dodane przez katarzyna.kowa… - śr., 01/04/2023 - 21:46

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunku chemia i technologia chemiczna do wzięcia udziału w zajęciach projektowych "Laboratoria problemowe w chemii" pt.: "Badanie właściwości nanofluidów" oraz "Badanie właściwości fizykochemicznych wybranych cieczy jonowych" które poprowadzi prof. dr hab. Marzena Dzida.

Proszę o dostarczenie do Biura Projektów ul. Bankowa 14, pokój 323 wydrukowanej, podpisanej Karty zgłoszenia na szkolenie

• Szkolenia będą realizowane w laboratoriach Instytutu Chemii, ul. Bankowa 14, Katowice. Liczba godzin warsztatów: 30. Harmonogram zostanie ustalony po rekrutacji.

Kandydaci, którzy nie składali dokumentów rekrutacyjnych lub rozpoczęli studia na 2 stopniu studiów muszą złożyć oprócz Karty zgłoszenia na szkolenie również oryginały następujących dokumentów:

1. Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu
  2. Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
  3. Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
  4. Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji do danej formy wsparcia.

W razie pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Kowalską-Szojdą (katarzyna.kowalska-szojda@us.edu.pl)

Ogólne zasady rekrutacji: Zarządzenie Rektora