REKRUTACJA dodatkowa; Wizyty studyjne w firmach, przypomnienie

Dodane przez katarzyna.kowa… - pt., 11/18/2022 - 21:53

REKRUTACJA DODATKOWA - do wyczerpania limitu miejsc.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunków studiów realizowanych na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych (nie tylko kierunków chemia i technologia chemiczna) do wzięcia udziału w jednodniowych wizytach studyjnych u pracodawców.

Oferujemy wizyty w trzech firmach:

1. Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego, oddział w Pszczynie (zapewniamy dojazd) - Firma zajmuje się badaniami toksykologicznymi i ekotoksykologicznymi służącymi ocenie szkodliwości substancji chemicznych dla zdrowia ludzi, zwierząt i środowiska
  2. i_Petrol, Katowice - Laboratorium produktów energetycznych z siedzibą główną w Katowicach zajmuje się przede wszystkim badaniem parametrów oraz właściwości chemiczno-fizycznych paliw, olejów, smarów, produktów rafinacji naftowej oraz węgla.
  3. Odczynniki - spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach - Firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą odczynników chemicznych

W zakres wizyty wchodzi:

• zapoznanie Uczestników ze strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa, zasadami rekrutacji, organizacji i pracy u wizytowanego przedsiębiorcy
  • prezentacja ogólnych informacji o działalności firmy, pokaz linii produkcyjnej i/lub laboratoriów chemicznych, aparatury wykorzystywanej w przedsiębiorstwie
  • przeprowadzenie próbnej rozmowy kwalifikacyjnej (dla chętnych)

W ramach wizyt studyjnych grupy studentów zostaną objęte opieką merytoryczną przez właściciela firmy lub pracowników firmy zatrudnionych na stanowiskach związanych z profilem działalności firmy lub na stanowiskach związanym z rekrutacją, zarządzaniem.

OBCENIE TRWA REKRUTACJA DODATKOWA - do wyczerpania limitu miejsc.

Proszę o dostarczenie  podpisanej Karty zgłoszenia na szkolenie (proszę przesłać mejlem skan karty na adres: katarzyna.kowalska-szojda@us.edu.pl)

Dokumenty rekrutacyjne można składać w:

• Katowicach:  ul. Bankowej 14, pokój 323, (Zespół ds. Projektów WNST)

Kandydaci, którzy nie składali dokumentów rekrutacyjnych lub rozpoczęli studia na 2 stopniu studiów muszą złożyć oprócz Karty zgłoszenia na szkolenie również oryginały następujących dokumentów: