Programowanie zespołowe - szkolenie/warsztaty.

Dodane przez bartosz.dziewi… - śr., 04/07/2021 - 22:56
Programowanie zespołowe - szkolenie/warsztaty.

Zapraszamy wszystkich studentów czterech ostatnich semestrów I i II stopnia, studiujących na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, do wzięcia udziału w warsztatach pod tytułem ,,Programowanie zespołowe". Warsztaty te odbywać się będą w formie zdalnej.

Harmonogram: 5 i 6 maj 2021, każdorazowo  w  godzinach 17.00-19.20.

Tematyka zajęć:

• Systemy kontroli wersji. Systemy scentralizowane i rozproszone, różnice.
  • Praca z rozproszonymi systemami kontroli wersji.
  • Dobre praktyki wieloosobowej współpracy nad projektem w rozproszonym systemie wersji.
  • Recenzowanie kodu innych członków zespołu.
  • Poprawianiu współpracy w kolejnych iteracjach projektu za pomocą retrospekcji.
  • Szacowanie czasu potrzebnego na ukończenie projektu i związane z tym techniki.

Zajęcia prowadzone będą przez aktywnego w branży IT prowadzącego. Po ich ukończeniu uczestnicy dostaną świadectwo/certyfikat uczestnictwa.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone  są o  kontakt z koordynatorem (bartosz.dziewit@us.edu.pl). Zapisy trwają do 4 maja 2021 roku.