Certyfikowane Warsztaty z Technologii Baz Danych

Dodane przez bartosz.dziewi… - śr., 01/04/2023 - 14:39
bazy danych

Zapraszamy wszystkich studentów czterech ostatnich semestrów I i II stopnia studiów stacjonarnych, studiujących na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, do wzięcia udziału w warsztatach pod tytułem z Technologie Baz Danych.
Zajęcia te przygotowują do egzaminu certyfikacyjnego Oracle Database SQL Certified Associate (1Z0-071)

Korzyści:
(i) dostęp do symulatora zadań egzaminu certyfikacyjnego,
(ii) dostęp do egzaminu Oracle Academy, obejmującego materiał szkolenia,
(iii) opcjonalnie bezpłatny dostęp do egzaminu certyfikacyjnego Oracle (1Z0-071) po wzięciu udziału w szkoleniu.

Całkowita liczba godzin zajęć: 40.
Wstępnie planowana liczba i częstotliwość spotkań:  10 spotkań po 4 godziny.
Szczegółowy harmonogram i plan zajęć ustalony będzie po zakończeniu rekrutacji.
Zajęcia nie wystartują jeśli nie zbierze się odpowiednio liczna grupa chętnych. W takiej sytuacji oraz w przypadku innych losowych wydarzeń harmonogram zajęć może ulec zmianie.

!!! Uczestnicy mogą być zwolnieni z zajęć dydaktycznych kolidujących z warsztatami (by skorzystać z tej opcji proszę kontaktować się z koordynatorem: bartosz.dziewit@us.edu.pl) !!!

Prowadzący: Instruktor Oracle Academy.
Warsztaty te odbywać się będą w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Wskazane jest, aby uczestniczy szkolenia znali podstawy baz danych

Zapisy trwają do 27 stycznia 2023 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach  proszone  są  bezwzględnie o  kontakt mailowy z koordynatorem: Bartosz Dziewit - bartosz.dziewit@us.edu.pl.

WAŻNE!  Osoby zainteresowane udziałem w wykładach obowiązuje WYPEŁNIENIE I DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH.

Dokumenty, które należy wypełnić (Komplet formularzy 1-5.pdf) można pobrać ze strony internetowej:

W dokumentach, w części:
1b - pola dotyczące średnich  z ocen proszę pozostawić PUSTE. Średnie te zostaną wypełnione przez pracowników Biura Projektu.
5b - prosimy umieścić znak X tylko w wierszu: Warsztat/ zajęcia warsztatowe, a w kolumnie SZCZEGÓŁOWA NAZWA WYBRANEGO WSPARCIA wpisać: Technologie Baz Danych

Dokumenty składać można:
w Rektoracie w pokoju 0.35 (od poniedziałku do piątku do godziny 15:30)
oraz w Chorzowie: SMCEBI, budynek L, pokój 315, po uprzedniej konsultacji z koordynatorem (bartosz.dziewit@us.edu.pl)