Szkolenia certyfikowane dla studentów z obsługi programów graficznych CorelDraw i Adobe Photoshop

Dodane przez agnieszka.neck… - pon., 10/28/2019 - 22:12
wielobarwna grafika przedstawiająca głowę kobiety, z której wyłania się kilka wież wieżowców

7 października 2019 roku rozpoczyna się nabór na szkolenia certyfikowane z obsługi programów CorelDraw (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz Adobe Photoshop (na poziomie podstawowym i zaawansowanym), które poprowadzą specjaliści z zakresu IT. Dzięki warsztatom adresowanym do wszystkich studentów Wydziału Humanistycznego UŚ będących na 2. i 3. roku studiów I stopnia oraz na 1. i 2. roku studiów II stopnia, zostaną podniesione kwalifikacje w zakresie obsługi programów wymaganych w większości miejsc potencjalnego zatrudnienia. Dobra znajomość podstawowych narzędzi graficznych stanowi liczącą się na rynku pracy umiejętność.

Rekrutacja, która potrwa do 11 października, odbywać się będzie zarówno w Katowicach, jak i w Sosnowcu:

• w godz. 9.00–11.00, Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, punkt informacyjny (w piątek 11 października wyjątkowo w godz. 8.00-10.00),
  • w godz. 13.00–15.00, Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. nr 8.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia odbywać się będą w Katowicach.