Zaproszenie do udziału w warsztacie dla studentów Wydziału Nauk Społecznych

Dodane przez elzbieta.moczu… - pt., 10/07/2022 - 11:45

Zaproszenie do udziału w warsztacie dla studentów Wydziału Nauk Społecznych

Serdecznie zapraszamy studentów II i III roku studiów I stopnia oraz studentów I i II roku studiów drugiego stopnia na warsztat z zakresu wykorzystania nowoczesnych metod badawczych zarówno o charakterze ilościowym, jak i jakościowym. Badań prowadzonych na zlecenie instytucji administracji państwowej i samorządowej, a także organizacji pożytku publicznego oraz instytucji otoczenia biznesu. Projektów badawczych realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnej metodologii dopasowanej do specyfiki danego obszaru badawczego.

Warsztat odbędzie się w terminie:

25-27.10.2022 w  godz. 09.00-14.00, w formie zdalnej

Zapisy na warsztat odbywają się w terminie  od 10.10.2022-14.10.2022

Komplet dokumentów potrzebnych do zgłoszenia jest dostępny pod linkiem: dokumenty projektowe

Proszę pobrać i wypełnić dokumenty znajdujące się w linku.

UWAGA! Studenci, którzy wypełniali już dokumenty projektowe na inne warsztaty, powinni wypełnić TYLKO załącznik 4b oraz 5b.

Oryginały dokumentów  PODPISANE WŁASNORĘCZNIE, proszę składać w pokoju 10A  w godzinach 9.00-14.30.

UWAGA: W załączniku nr 1 średnią potwierdza dziekanat.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 32 359 18 14 lub mailowy: katarzyna.plachimowicz@us.edu.pl