Szkolenia dla studentów WNŚiT Kompleksowe wprowadzenie do DevOps

Dodane przez elzbieta.moczu… - wt., 10/11/2022 - 08:25

Zapraszamy wszystkich studentów czterech ostatnich semestrów I i II stopnia, studiujących na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych, do wzięcia udziału w warsztatach pod tytułem ,,Kompleksowe wprowadzenie do DevOps''. Warsztaty te odbywać się będą w formie zdalnej.

Harmonogram zajęć:
01 grudnia 2022 w godzinach 9:00 - 16:00
02 grudnia 2022
w godzinach 9:00 - 16:00
03 grudnia 2022
w godzinach 9:00 - 16:00
04 grudnia 2022
w godzinach 9:00 - 15:00
Uczestnicy mogą być zwolnieni z zajęć dydaktycznych kolidujących z warsztatami.

Zajęcia prowadzone będą przez aktywnego w branży IT prowadzącego. Po ich ukończeniu uczestnicy dostaną świadectwo/certyfikat uczestnictwa.

Zapisy trwają do 28 listopada 2022 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach  proszone  są o  kontakt mailowy z koordynatorem: Bartosz Dziewit - bartosz.dziewit@us.edu.pl.

WAŻNE!  Osoby zainteresowane udziałem w wykładach obowiązuje WYPEŁNIENIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH.

Dokumenty, które należy wypełnić (Komplet formularzy 1-5.pdf) można pobrać ze strony internetowej:

W dokumentach, w części:
1b średnia z ocen zostanie uzupełniona przez Dziekanat
5b prosimy umieścić znak X tylko w wierszu: Warsztat/ zajęcia warsztatowe, a w kolumnie SZCZEGÓŁOWA NAZWA WYBRANEGO WSPARCIA wpisać: "Kompleksowe wprowadzenie do DevOps"

Dokumenty składać można:
w Rektoracie w pokoju 0.35 (od poniedziałku do piątku do godziny 15:30)
oraz w Chorzowie: SMCEBI, budynek L, pokój 315 (po uprzedniej konsultacji z koordynatorem (bartosz.dziewit@us.edu.pl)