Dodane przez agnieszka.wawo… - śr., 05/25/2022 - 08:03
nabór zakończony

OGŁOSZENIE O NABORZE

W ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

POWR.03.05.00-00-z117/17-00

Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych ogłasza nabór na szkolenie „Zapewnienie jakości badań laboratoryjnych zgodnie z zasadami DPL z elementami Ogólnych wymagań dotyczących kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących PN-EN ISO/IEC 17025:2018”   dla kadry dydaktycznej Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Termin realizacji szkolenia: 09 czerwca 2022 roku

Miejsce realizacji: Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

W szkoleniu weźmie udział maksymalnie 15 osób.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ DO DNIA 06 czerwca 2022 r.

Uczestnikiem szkolenia może być pracownik dydaktyczny oraz badawczo-dydaktyczny Wydziału Nauk Przyrodniczych, który w wyznaczonym terminie dostarczy do koordynatora merytorycznego WNP dr Renaty Kurtyki, prof. UŚ (pokój A-240, ul. Jagiellońska 28) komplet oryginałów dokumentów *  - przy zgłoszeniach ponad limit liczy się data i godzina wpływu wiadomości.

* Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1 b Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry akademickiej

Załącznik nr 3 b Deklaracja uczestnictwa w Projekcie

Załącznik nr 4 b Formularz danych osobowych uczestnika Projektu

Załącznik nr 5 b Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 6 b Karta zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry dydaktycznej

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej z dnia 02.11.2020 r.

*komplet dokumentów (załączniki 1,3,4,5,6) dotyczy pracowników, którzy nie brali udziału w szkoleniach w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”; w przypadku, gdy pracownik wypełnił już wcześniej dokumenty prosimy o dostarczenie jedynie załącznika 5b oraz 6 b.

PROGRAM SZKOLENIA