NABÓR NA INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

nabór zakończony

OGŁOSZENIE O NABORZE

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW INDYWIDUALNEGO SZKOLENIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

POWR.03.05.00-00-z117/17-00

Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych ogłasza nabór na szkolenie indywidualne z języka angielskiego dla kadry akademickiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szkolenie ma na celu wzrost kompetencji językowych przy realizacji projektów, gdzie jest nawiązywana współpraca z ośrodkami zagranicznymi, oraz w prowadzeniu międzynarodowych programów studiów.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 22 lutego - 07 marca 2021 roku

Wyłącznie w formie elektronicznej (dokumenty, które nie wpłyną na niżej podany adres e-mail nie będą rozpatrywane)

Uczestnikiem szkolenia może być pracownik kadry akademickiej, który w wyznaczonym terminie prześle na adres mailowy  power.zintegrowany@us.edu.pl  komplet dokumentów *  - skan lub zdjęcie  (w tytule prosimy o wpisanie „Szkolenie indywidualne z języka angielskiego” - liczy się data i godzina wpłynięcia wiadomości, dokumenty niekompletne oraz z wklejonym podpisem nie będą rozpatrywane).

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1  Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry akademickiej

Załącznik nr 3  Deklaracja uczestnictwa w Projekcie

Załącznik nr 4  Formularz danych osobowych uczestnika Projektu

Załącznik nr 5  Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 6  Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry dydaktycznej

Oświadczenie Uczestnika projektu

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej z dnia 02.11.2020 r.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

W ślad za wiadomością mailową OBOWIĄZKOWE będzie dostarczenie papierowej wersji dokumentów do Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych pocztą tradycyjną, pocztą wewnętrzną , lub pozostawienie w kancelarii ogólnej w rektoracie.  Osoba, która nie dostarczy dokumentów w oryginale nie będzie mogła wziąć udziału w szkoleniu.

Szkolenie będzie odbywało się on-line 1-2 razy w tygodniu po 2 godziny dydaktyczne (1,5 godziny zegarowej).

W szkoleniu weźmie udział 6 osób, czas trwania szkolenia dla jednej osoby wynosi 64 godziny dydaktyczne. Szkolenie obejmuje poziomy A2, B1, B2, C1, C2.

*komplet dokumentów (załączniki 1,3,4) dotyczy pracowników, którzy nie brali udziału w szkoleniach w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”; w przypadku, gdy pracownik wypełnił już wcześniej dokumenty prosimy o dostarczenie jedynie załącznika 5 b, 6 b i Oświadczenia.