II nabór na szkolenia certyfikowane dla studentów (CorelDraw i Adobe Photoshop)

Dodane przez agnieszka.neck… - pon., 10/28/2019 - 22:14
zdjęcie przedstawiające fragment kartki z kalendarza

14 października 2019 roku rozpoczął się II nabór na bezpłatne szkolenia certyfikowane z obsługi programów CorelDraw (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz Adobe Photoshop (na poziomie podstawowym i zaawansowanym), które poprowadzą specjaliści z zakresu IT. Dzięki warsztatom adresowanym do wszystkich studentów Wydziału Humanistycznego UŚ będących na 2. i 3. roku studiów licencjackich oraz na 1. i 2. roku studiów magisterskich uzupełniających, zostaną podniesione kwalifikacje w zakresie obsługi programów graficznych wymaganych w większości miejsc potencjalnego zatrudnienia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia odbywać się będą w Katowicach. Szczegółowych informacji udziela Anna Mitura (Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 8; anna.mitura@us.edu.pl).