NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA SZKOLENIE „Akredytowany Praktyk Tutoringu - szkolenie II stopnia"

Dodane przez agnieszka.wawo… - wt., 06/14/2022 - 10:14
nabór zakończony

OGŁOSZENIE O NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM

KANDYDATÓW NA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA „Akredytowany Praktyk Tutoringu - szkolenie II stopnia"

W ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

POWR.03.05.00-00-z117/17-00

Biuro ds. Projektów Ogólnouczelnianych ogłasza nabór uzupełniający na szkolenie „Akredytowany Praktyk Tutoringu - szkolenie II stopnia" dla kadry akademickiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, które odbędzie się w dniach 19, 20, 26, 27, 29, 30 września 2022 roku w godz. 09:00-15:30 + zajęcia indywidualne do ustalenia.

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 14 - 24 czerwca 2022 r.

Uczestnikiem szkolenia może być pracownik dydaktyczny oraz badawczo-dydaktyczny, który:

- posiada certyfikat/zaświadczenie Tutora I stopnia po ukończonym szkoleniu min. 56 godzinnym (osoby, które otrzymały certyfikat poza projektem „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” obowiązkowo składają jego kserokopię potwierdzoną przez Kandydata za zgodność z oryginałem),

oraz

- w wyznaczonym terminie przekaże osobiście, pocztą tradycyjną, lub wewnątrzuczelnianą do Biura ds. Projektów Ogólnouczelnianych (Rektorat pokój 0.35) komplet oryginałów dokumentów * (dokumenty niekompletne nie będą rozpatrywane). UWAGA! W załączniku nr 6 wymagany jest podpis bezpośredniego przełożonego (Dziekan, lub Dyrektor Instytutu, lub Dyrektor kierunku). Jeśli uzyskanie podpisu Przełożonego na dokumencie w terminie rekrutacji nie jest możliwe, prosimy o przekierowanie maila ze zgodą bezpośredniego przełożonego na udział w szkoleniu na adres: power.zintegrowany@us.edu.pl.

Dokumenty można przesłać również w formie elektronicznej, tylko, gdy zostały podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym na adres: power.zintegrowany@us.edu.pl

Komplet dokumentów zawiera:

Załącznik nr 1 b Formularz zgłoszeniowy dla pracowników kadry akademickiej

Załącznik nr 3 b  Deklaracja uczestnictwa w Projekcie

Załącznik nr 4 b  Formularz danych osobowych uczestnika Projektu

Załącznik nr 5 b  Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 6 b  Karta zgłoszenia do formy wsparcia dla pracowników kadry dydaktycznej

Rekrutacja odbywa się na podstawie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pracowników kadry akademickiej, kadry kierowniczej oraz kadry administracyjnej z dnia 02.11.2020 r.

O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń!!! Zostało tylko 5 wolnych miejsc.

Szkolenie poprowadzi firma Collegium Wratislaviense, składa się ono z dwóch części: pierwsza to 48 godzinne szkolenie grupowe, później (po ukończeniu szkolenia 48-godzinnego) każdy z uczestników obowiązkowo weźmie udział  dodatkowo w dwóch 60-minutowych sesjach indywidualnych  superwizji, które zostaną zrealizowane do miesiąca czasu od momentu zakończenia szkolenia grupowego.

*komplet dokumentów (załączniki 1,3,4,5,6) dotyczy pracowników, którzy nie brali udziału w szkoleniach w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”; w przypadku, gdy pracownik wypełnił już wcześniej dokumenty prosimy o dostarczenie jedynie załącznika 5 b i 6 b.

UWAGA! Dokumenty muszą zawierać potwierdzenie działu spraw osobowych i socjalnych w zał. nr 6. Potwierdzenie z działu HR w zał. nr 1 nie jest wymagane.

PROGRAM SZKOLENIA