Trening umiejetności społecznych

Dodane przez marcin.musiol@… - pon., 12/05/2022 - 10:37

OGŁOSZENIE W roku akademickim 2022/2023 na Wydziale Nauk Społecznych (ul. M. Grażyńskiego 53) organizowane są:

Zajęcia warsztatowe z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) .

Wymiar kursu to 16 godzin. Wiedza i umiejętności nabyte w trakcie tych warsztatów, dotyczące pracy z dziećmi, które mają trudności w radzeniu sobie ze społecznymi wyzwaniami, w tym dzieci ze spektrum autyzmu (ze szczególnym uwzględnieniem zespołu Aspergera) przydatne są w pracy pedagogów wszystkich specjalności.

W warsztatach mogą brać udział studentki/studenci "Pedagogiki" - drugiego i trzeciego roku studiów licencjackich, pierwszego i drugiego roku studiów magisterskich uzupełniających oraz czwartego roku studiów jednolitych magisterskich.

Jeżeli uczestniczyła Pani/uczestniczył Pan już w rekrutacji do innych form wsparcia w tym roku akademickim to może złożyć jedynie dokumenty D4 i D5. Natomiast jeżeli dotychczas nie brała Pani/brał Pan udziału w zajęciach z tego projektu, to proszę o dostarczenie wszystkich wypełnionych dokumentów z załączników (także dokumentu Bilans kompetencji).

Wypełnione i własnoręcznie podpisane dokumenty można wrzucić do szarej (opisanej) skrzynki obok portierni lub oddać w pokoju 23. Proszę składać dokumenty do dnia 21.01.2023 roku.

W przypadku większej liczby zgłoszeń od liczby miejsc stworzona zostanie lista rankingowa.

Adres mailowy koordynatora projektu: marcin.musiol@us.edu.pl.