Nabór na zajęcia warsztatowe z zakresu komputerowego wspomagania wytwarzania CAM dla studentów ostatnich 4 semestrów I i II stopnia studiów

Dodane przez tomasz.kmita@u… - pon., 10/09/2023 - 09:18

OGŁOSZENIE O NABORZE

Koordynator Projektu ogłasza nabór na zajęcia warsztatowe z  komputerowego wspomagania wytwarzania CAM  dla studentów i studentek  czterech ostatnich semestrów studiów I oraz II stopnia  kierunku mechatronika.

w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”

POWR.03.05.00-00-Z301/18-00

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 9  – 13 pażdziernika 2023

poprzez złożenie  kompletu dokumentów* na ręce  wydziałowego koordynatora merytorycznego projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany” dr Tomasza Kmity  w godzinach  konsultacji (wtorek i piątek, 13.00-13.45), w Sosnowcu ul. Żytnia 10, sala 413 .

*Komplet dokumentów zawiera:
Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu (wersja czarno-biała)
Załącznik nr 5b: Wzór karty zgłoszenia do formy wsparcia (wersja czarno-biała)

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będą brane pod uwagę przy rekrutacji.

UWAGA: Załączniki od 1 do 4 składa się tylko raz a załączniki nr 5 odpowiednio do każdego ogłoszenia o szkoleniu w ramach projektu.

W dokumentach, w części:

1b średnia z ocen zostanie uzupełniona przez Dziekanat
5b prosimy umieścić znak X tylko w wierszu: Warsztat/ zajęcia warsztatowe, a w kolumnie SZCZEGÓŁOWA NAZWA WYBRANEGO WSPARCIA wpisać:  "warsztaty CAM".

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób.

W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w formie stacjonarnej (14).