Dodatkowa rekrutacja na warsztaty projektowe z chemii

Dodane przez katarzyna.kowa… - pt., 06/16/2023 - 14:28
rekrutacja na warsztaty z chemii

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunku chemia i technologia chemiczna do wzięcia udziału zajęciach pt.  „Warsztaty projektowe z chemii”. W obecnym roku akademickim mamy dodatkowo w ofercie warsztat:

1. Warsztat: "Problemy związane ze sporządzaniem biodostępnych formulacji naturalnych kosmetyków"

W ramach zajęć omówione zostanę problemy związane z transportem substancji aktywnych. Poruszone zostaną kwestie dotyczące farmaceutokosmetyków jako nowoczesnego ujęcia kosmetologii regeneracyjnej. Podstawy dietetyki i jej wpływ na funkcjonowanie skóry i jej przydatków. Każdy z uczestników zajęć opracuje recepturę i przygotuje autorską formulację wybranego kosmetyku. Wyniki prac zostaną omówione i ocenione w grupie uczestników.

Zajęcia będą miały na celu zwiększenie świadomości  doboru diety, określonego składu kosmetyków i ich wpływu na organizm.

Proszę o dostarczenie do Biura Projektów ul. Bankowa 14, pokój 323 wydrukowanej, podpisanej Karty zgłoszenia na szkolenie

• Szkolenia będą realizowane w laboratoriach Instytutu Chemii, ul. Szkolna 8, Katowice. Liczba godzin warsztatów: 30. Harmonogram zostanie ustalony po rekrutacji. Planowany termin rozpoczęcie zajęć: czerwiec 2023.

Kandydaci, którzy nie składali dokumentów muszą złożyć  oprócz Karty zgłoszenia na szkolenie oryginały następujących dokumentów:

1. Załącznik nr 1b: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu
  2. Załącznik nr 2b: Deklaracja uczestnictwa w Projekcie
  3. Załącznik nr 3b: Formularz danych osobowych uczestnika Projektu
  4. Załącznik nr 4b: Oświadczenie uczestnika projektu

Tylko osoby, które złożą komplet dokumentów będę brane pod uwagę przy rekrutacji do danej formy wsparcia.

Ogólne zasady rekrutacji: Zarządzenie Rektora, regulamin, załączniki

W razie pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Kowalską-Szojdą (katarzyna.kowalska-szojda@us.edu.pl)