Zajęcia warsztatowe z zakresu marketingu kultury

Dodane przez aleksandra.pot… - pt., 11/15/2019 - 09:50
szkolenie dla studentó

Od 14.11.2019 do 18.01.2020 w ramach projektu na Wydziale Humanistycznym realizowane są zajęcia warsztatowe z zakresu marketingu kultury (2 grupy warsztatowe). Zajęcia dedykowane są dla studentów Wydziału Humanistycznego, w szczególności studentów kulturoznawstwa oraz kultury mediów. Podczas warsztatów studenci zapoznają się z pracą metodą projektu, teorią, narzędziami i dobrymi praktykami, organizacją wydarzeń kulturalnych - specyfiką pracy w sektorze kultury. Uczestnictwo w warsztatach pozwoli studentom uzyskać kompetencje zawodowe wykraczająca poza ramowy program studiów, w tym umiejętności i kompetencje z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych oraz przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów kulturalnych.

marketing