Przejdź do treści

REKRUTACJA DO FORM WSPARCIA:

PRAKTYCZNE ZAJĘCIA U PRACODAWCÓW - rekrutacja do 13 maja 2019 r.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów  I i II stopnia kierunku chemia i technologia chemiczna do zapoznania się z ofertą warsztatów praktycznych realizowanych w firmie iPetrol, ul. Kościuszki 227, Katowice.

Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o złożenie wypełnionej i podpisanej karty wyboru formy wsparcia w dziekanacie lub u dr Katarzyny Kowalskiej-Szojdy (ul. Bankowa 14, Katowice, pokój 159) do  12 maja br. Planowany termin realizacji zajęć: koniec maja - czerwiec 2019.

ZAJĘCIA Z PROFESORAMI Z ZAGRANICY - rekrutacja do 20 maja 2019 r.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki, od 1 do ostatniego semestru studiów, I i II stopnia kierunku chemia i technologia chemiczna do zapoznania się z ofertą warsztatów w języku angielskim.

Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o złożenie wypełnionej i podpisanej karty wyboru formy wsparcia w dziekanacie lub u dr Katarzyny Kowalskiej-Szojdy (ul. Bankowa 14, Katowice, pokój 159) do  20 maja br. Planowany termin realizacji zajęć: koniec maja - lipiec 2019.